Τέλεση Αγιασμών στις σχολικές μονάδες του Δήμου Θερμαϊκού


Οι τέλεση  Αγιασμών  στις σχολικές μονάδες
 στις Τοπικές  Κοινότητες του
 Δήμου Θερμαϊκού είναι:
ΑΓΙΑΣΜΟΙ 2012
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΩΡΑ
ΙΕΡΕΑΣ
Στήλη1
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ
09.00΄
π. Λάμπρος Χριπάτσιος
2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ
09.00΄
π. Νικόλαος Κουρασαντζής

ΕΠΑ.Σ
09.00΄
π. Λάμπρος Χριπάτσιος
1ο ΕΠΑΛ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
09.30΄
π. Βασίλειος Καραβασίλης
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
10.00΄
π. Νικόλαος Κουρασαντζής
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
08.30΄
π. Αθανάσιος Χύτας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.Ε.
08.30΄
π. Νεκτάριος Άντρα
1Ο Δ.Σ. ΠΕΡΑΙΑΣ
10.30΄
π. Κωνσταντίνος Πετράκης
2Ο Δ.Σ. ΠΕΡΑΙΑΣ
08.30΄
π. Νικόλαος Κουρασαντζής
3Ο Δ.Σ. ΠΕΡΑΙΑΣ
09.30΄
π. Αθανάσιος Χύτας
4Ο Δ.Σ. ΠΕΡΑΙΑΣ
09.00΄
π. Αθανάσιος Χύτας
5o Δ.Σ. ΠΕΡΑΙΑΣ
09.30΄
π. Νικόλαος Κουρασαντζής
Δ.Σ. Ν. Ε.
09.00΄
π. Νεκτάριος Άντρα
Δ.Σ. ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
09.00΄
π. Καλλίνικος Παπαδόπουλος
1Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
10.30΄
π. Κωνσταντίνος Πετράκης
2Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
08.30΄
π. Νικόλαος Κουρασαντζής
3Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
10.00΄
π. Κωνσταντίνος Πετράκης
4Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
10.00΄
π. Κωνσταντίνος Πετράκης
5Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
11.00΄
π. Κωνσταντίνος Πετράκης
6ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
09.30΄
π. Κωνσταντίνος Πετράκης
7ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
09.00΄
π. Κωνσταντίνος Πετράκης
8ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
09.00΄
π. Αθανάσιος Χύτας
1Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ Ν. Ε.
09.30΄
π. Νεκτάριος Άντρα
2Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ Ν. Ε.
10.00΄
π. Νεκτάριος Άντρα
3Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ Ν.Ε.
09.30΄
π. Νεκτάριος Άντρα
ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
09.30΄
π. ΚαλλίνικοςΠαπαδόπουλος
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
09.00΄
π. Κωνσταντίνος Μότας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
09.00΄
π. Χρήστος Τσάνταλης
1ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
08.30΄
π. Ιωάννης Κοτρώνης
2ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
08.30΄
π. Γεώργιος Γιακαλής
1ο Δ.Σ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
09.00΄
π. Βασίλειος Καραβασίλης
2ο  Δ.Σ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
08.30΄
π. Γεώργιος Κατζιγκάς
3ο Δ.Σ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
09.00΄
π. Γεώργιος Κατζιγκάς
Δ.Σ. ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
10.00΄
π. Νικόλαος Μπαξεβάνης
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΜΗΧ/ΝΑΣ
09.00΄
π. Γεώργιος Γιακαλής
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΜΗΧ/ΝΑΣ
09.00΄
π. Γεώργιος Γιακαλής
1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
10.00΄
π. Λάμπρος Φρύδας
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΜΗΧ/ΝΑΣ
09.30΄
π. Γεώργιος Γιακαλής
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
10.00΄
π. Λάμπρος Φρύδας
ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
10.00΄
π. Νικόλαος Μπαξεβάνης
ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
09.30΄
π. Χρήστος Τσάνταλης
1ο ΝΗΠ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
09.30΄
π. Ιωάννης Κοτρώνης
2ο ΝΗΠ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
10.00΄
π. Ιωάννης Κοτρώνης
3ο ΝΗΠ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
09.00΄
π. Ιωάννης Κοτρώνης
4ο ΝΗΠ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
10.30΄
π. Ιωάννης Κοτρώνης
ΝΗΠ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
09.00΄
π. Κωνσταντίνος Μότας
1ο ΝΗΠ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
09.00΄
π. Βασίλειος Καραβασίλης
2ο ΝΗΠ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
08.30΄
π. Γεώργιος Κατζιγκάς
3ο ΝΗΠ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
09.30΄
π. Γεώργιος Κατζιγκάς
4ο ΝΗΠ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
09.30′
π. Γεώργιος Κατζιγκάς
5ο ΝΗΠ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
09.30΄
π. Γεώργιος Κατζιγκάς

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Σχετικά Άρθρα